Godt nytt år!

Utviklingssenteret for sykehjem og hjemmetjenester i Møre og Romsdal ønsker alle følgere og samarbeidspartnere et riktig godt nytt år!

Fra 01.01.2017 er Ålesund kommune som tidligere beskrevet valgt som vertskommune for Utviklingssenter for sykehjem og hjemmetjenester  i Møre og Romsdal. Ålesund kommune er imidlertid svært glad for at Kristiansund kommune fortsatt skal være en viktig del av Utviklingssenteret ved å være et avdelingskontor med egne ansatte.

Tidligere leder av Utviklingssenteret for sykehjem i Kristiansund kommune, Inger Lise Lervik har dessverre gått over i annen stilling og dette vil være et stort savn i videre drift av senteret. I disse dager avgjøres hvem som skal være hennes etterfølger og den utlyste stillingen har i følge kommunalsjef  i Kristiansund kommune Siv Iren Stormo Anderson mange spennende søkere.

Vi venter i spenning på avgjørelsen og ønsker lykke til med ansettelsen.

Reklame
Dette innlegget ble publisert i Ukategorisert. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s